درباره ما

/درباره ما
درباره ما 1397/3/16 12:56:33

فروشگاه اسپارک لایت

فروشگاه اسپارک لايت مجموعه اي کامل و جامع در زمينه کالاها و تجهيزات برق و روشنايي است که در بستر اينترنت با سابقه 5 سال فعاليت در زمینه تجهیزات برقی ساختمانی را دارا میباشد فعالیت مي کند. اين فروشگاه با ارائه محصولات با کيفيت و قيمت مناسب توانسته است جايگاه ويژه اي را در ميان مصرف کنندگان به دست آورد.

نمايندگي هاي معتبر در زمينه هاي کالاهای برقی ساختمانی از قبيل کلید و پریز، سیم و کابل،چراغ های حیاطی و پارکی،چراغ های دکوراتیو، هواکش،داکت ترانکینگ، لوله و اتصالات، کلید های مینیاتوری و بسياري از محصولات ديگر درگاه امني را براي خريد اينترنتي مشتريان فراهم ساخته است. اعتقاد داريم آنچه که باعث رشد و توسعه ما در اين سال ها شده است فقط فاکتور کيفيت در ارائه خدمات و صداقت در فروش بوده است بنابراين بزرگترين هدف خود در اسپارک لايت  بالابردن کيفيت در راستاي رضايت مندي مشتريان خود مي دانيم.

سيستم ورود اجناس جديد به مجموعه خود را وابسته به تحقيقات لايه اي نموده ايم تا قبل از هر گونه توصيه و معرفي کالاي جديد به مشتري نکات مثبت و منفي آن را به صورت کامل ارائه دهيم. نتيجه اين فرآيند قطعا يک خريد رضايت بخش خواهد بود. اين بخش تحقيقات مبتني بر اطلاعات توليد کننده یا وارد کننده، نظرات کارشناسان خبره و گارانتی محصولات در اين زمينه و در صورت ممکن نصب آزمايشي کالا در يک پروژه مي باشد. با يک نگاه دقيق به سبد محصولات ما، علاوه بر گستره وسيع کالاهاي برق ساختماني، به روز بودن و وجود کالاهاي لاکچري نظر شما را جلب خواهد کرد. تنوع کالا به شما اين اجازه را خواهد داد تا محدوديت در بودجه موجب حذف شدن سليقه شما نگردد. اين موضوع نيز خود عاملي براي افزايش رضايت مندي مشتريان عزيز و در نهايت گامي موفق براي ما به حساب مي آيد. با کمال ميل پذيراي هر گونه انتقاد و پيشنهاد از سوي شما مشتريان و همکاران عزيز هستيم.

مديريت سايت: محمد تقیانی

کیفیت محصول

اسپارک لایت, همواره در تلاش است تا با ارائه قیمت های منصفانه و رقابتی باعث صرفه جویی در هزینه های مشتریان خود شده و موجب جلب رضایتشان شود.
در این سایت ، مشخصات فنی محصولات به صورت واضح و تفکیک شده ارائه شده اند. در بخش مشخصات هر محصول، پارامترهای دقیق را ببینید و در بخش توضیحات کامل هر محصول، با معنای بسیاری از این پارامترها، آشنا شوید.
لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. ر لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.
اسپارک لایت همواره در تلاش است تا کالاهای جدید و لاکچری برای شما در انبار خود موجود کند که تنوع محصولات زیاد شود و انتخاب محصول برای شما خریدار گرامی راحت تر شود.

قیمت محصول

قیمت محصول 60
اطلاعات فنی 98
استاندارد محصولات 99
تنوع محصولات 93

دیدار با تمی ما

بدخشی
بدخشیآوادا
لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. .
قربانی
قربانیآوادا
لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.
اعزازی
اعزازیآوادا
لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

مشتریان ما

اطلاعات تماس ما

تهران-لاله زار جنوبي-پاساژ نور طبقه دوم- پلاك ١٦/١

تلفن: 02136610963

تلفن همراه: 09129574700

فکس: 02136610963

وبسایت: الكترو اسپارك لايت

برخی از کارها

درباره ما

وبسایت اسپارک لایت در سال 1393، با هدف فروش کالای برق، مبتنی بر ارائه اطلاعات فنی کامل، در دامنه  www.SparkLight.ir تاسیس شد . از آنجایی که هدف اصلی سایت ما ، آگاه سازی مشتریان از مشخصات و کاربردهای محصولات است، بسیاری از محصولات را بدون قیمت اما با مشخصات فنی ارائه میدهد تا مخاطبان، بتوانند محصول مورد نظر و برند مناسب را انتخاب کنند