لوله برق

لوله برق

لوله های خرطومی پلاستیکی :

این لوله ها کاملا عایق و از جنس PVC هستند و در بسته های 15 متری و25 متری د قطر های  مختلف  موجود است.

از این لوله در مناطق خشک و به صورت توکار استفاده می شودانعطاف پذری این لوله ها وارزان بودن آن از محاسن این لوله ها و  پایین بودن استقامت این لوله ها از معایب آن است.

لوله های پلاستیکی سخت PVC :

این نوع لوله ها کاملا عایق و از جنس PVC سخت می باشد . مقاوم بودن در مقابل مواد شیمیایی ، استحکام مکانیکی، مقاومت در  برابر زنگ زدگی ، سبک بودن وارزان بودن این لوله ها از محاسن آن و عدم مقاومت در برابر حرارت و ضربه پذیری از معایب این لوله ها محسوب می شود . این لوله ها بیشتر در زیر سقف های بتنی مورد استفاده قرار میگیرد.

لوله های خرطومی فلزی یا فلکسی :

این لوله ها ه فلزی هستند وقابل انعطاف و به صورت روکار استفاده می شود . استحکام بالا از مزایای این لوله ها به شمار می آید.

لوله های پلی اتیلن :

این نوع از لوله ها  از لوله های خرطومی محکم تر و از لوله های PVC نرم تر هستند . از این لوله ها در زیر سقف ها استفاده می شود که هنگام بتن ریزی لوله آسیب نمی بیند.

توسط | 1397/6/10 17:11:14 دوشنبه 22 مرداد 1397|لوله های PVC, مقالات|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

اطلاعات تماس ما

تهران-لاله زار جنوبي-پاساژ نور طبقه دوم- پلاك ١٦/١

تلفن: 02136610963

تلفن همراه: 09129574700

فکس: 02136610963

وبسایت: الكترو اسپارك لايت

برخی از کارها

درباره ما

وبسایت اسپارک لایت در سال 1393، با هدف فروش کالای برق، مبتنی بر ارائه اطلاعات فنی کامل، در دامنه  www.SparkLight.ir تاسیس شد . از آنجایی که هدف اصلی سایت ما ، آگاه سازی مشتریان از مشخصات و کاربردهای محصولات است، بسیاری از محصولات را بدون قیمت اما با مشخصات فنی ارائه میدهد تا مخاطبان، بتوانند محصول مورد نظر و برند مناسب را انتخاب کنند